Široki na Pecari bolji od Zvijezde 09

BHT Premier Liga

U okviru 18.og kola BHT Premijer Lige BiH NK Široki Brijeg je na Pecari savladao momčad Zvijezde 09 rezultatom 4:0.

Momčad Širokog Brijega je jako dobro ušla u utakmicu. Odmah u prvoj minuti kapetan Širokog, Dino Ćorić zabija za 1:0. Ostale zgoditke postigli su Viktor Angelov u 7.oj i 68.oj i Stipe Jurić u 78.oj minuti susreta.

„Znali smo da ako dobro uđemo u utakmicu da ćemo moći kontrolirati ostatak susreta. Kontrolirali smo cijelu igru i igrači Zvijezde nisu imali nikakve šanse. Slobodno mogu reći da bodovi zasluženo ostaju na Pecari“, kazao je za treći.ba Branimir Cipetić, jedan od glavnih kreatora igre Plavobijelih.

Na zahtjev delegata Amira Hadžića susret je prekinut u 34.minuti, zbog fotografije pokojnog hrvatskog generala Slobodana Praljka koju su podigli navijači Širokog Brijega. Nakon što je fotografija uklonjena susret je nastavljen.

U sljedećem kolu Širokobriježani gostuju kod Tuzle City. „Tuzla City je izuzetno dobra momčad ove sezone, što pokazuje i stanje na tablici. Bez obzira na to nadamo se da će bodovi stići na Pecaru“, dodao je Branimir Cipetić.