Borac i Zrinjski bez golova u Banjoj Luci

Nogomet

Susret 17. kola BHT Premijer lige na Gradskskom stadionu između Borca i Zrinjskog završio je rezultatom 0:0

Početak utakmice obilježilo je mnogo prekršaja i nervoze. Već je u petoj minuti došlo do naguravanja između igrača pa je sudac Admir Šehović imao mnogo posla. Banjalučani su otvorili utakmicu bolje, ali nije bilo prave opasnosti za Brkićev gol.

Zrinjski je najbolju priliku za gol imao u prvom dijelu utakmice preko Tičinovića, ali je lopta otišla malo iznad gola. Mrežu gostujućeg tima u 49. minuti zatresao je Siniša Dujaković.
Međutim nakon nešto dužih konzultacija sudac je dosudio ofsajd, pa je slavlje domaćih navijača i igrača bilo uzaludno.

U drugom dijelu utakmice nakon neugodnog pada igru je morao napustiti gostujući golman Ivan Brkić, a umjesto njega u igru je ušao mladi Kenan Topolović koji je upravo iz Borca prešao u Zrinjski.

Pred kraj je opet došlo do naguravanja igrača, pa je sudac morao podijeliti žute kartone.
Rezultat se do kraja nije mijenjao, Plemići se vraćaju kući s jednim bodom.

"Mislim da mogu biti zadovoljan. Dominirali smo i stvarali šanse, Zrinjski se odlučio braniti. Nedostajalo je sve osim pogotka. Zaslužili smo tri boda” , kazao je trener Borca Branislav Krunić za BHT.