Meshkov slavio u Ljubuškom

SEHA LIGA

U prvom kolu SEHA lige pred više od 1500 gledatelja rukometaši Izviđača doživjeli su poraz. Prvak Bjelorusije Meshkov opravdao je ulogu favorita i zasluženo je odnio bodove iz Ljubuškog. Gosti su bolje otvorili utakmicu, poveli 5:1 i već u osmoj minuti prisilili trenera Bjeliša na time out.

Nakon minute odmora domaći su u devetnaestoj minuti došli na pogodak zaostatka (11:10).
Pogotkom kapetana Josipa Čuture u zadnjim trenovima prvog poluvremena na odmor se otišlo s neriješenim ishodom.

Početkom nastavka pogodcima Vedrana Delića domaći prvi put vode. Sredinom drugog dijela zbog ozljeda teren su morali napustiti Duje Maretić i Marko Vukić što su gosti iskoristili u pedesetoj minuti te preuzeli vodstvo 27:26.

U redovima Izviđača najviše je pokazao Vedran Delić dok su od gostiju odlični bili Maxim Valanav i Valentin Kudan. Igrač utakmice je Maxim Baranau.