Pobjeda Dallasa nad LA Kingsima, Benn upisao četvrti hat-trick karijere

NHL

Kapetan Dallas Starsa Jamie Benn postigao je četvrti hat-trick karijere pet minuta prije kraja prve trećine u utakmici odigranoj sinoć protiv LA Kingsa.

Benn je prvi pogodak postigao u 8. minuti, drugi u 11., i treći u 13. minuti prve trećine. Bio je to najbrži hat-trick u povijesti Dallasa.

Dallas je pobijedio Kingse rezultatom 4:2 i time ih zaustavio od dolaska na treće mjesto Pacific divizije.

Kingsi su završili kao prva wild card ekipa u doigravanju za Stanley Cup u Zapadnoj konferenciji i u prvoj rundi playoffa gostuju kod Vegas Golden Knightsa, prvih u diviziji.

Alexandar Radulov postigao je tri asistencije, a golman Kari Lehtonen ostvario je 34 obrane za Dallas koji se nije uspio plasirati među najboljih 16 drugu godinu zaredom i treći put u posljednje četiri sezone.