U okviru radova na obnovi i postavljanju autobusnih nadstrešnica, Odjel za gospodarstvo, komunalne i inspekcijske poslove Grada Mostara je demontirao totem, spomenik iz 1990. godine na lokaciji Rondo radi njegove popravke i vraćanja na isto mjesto.

Molimo građane za strpljenje i suradnju jer se radovi obavljaju u periodu velike gužve i turističke sezone, što dodatno komplicira dinamiku radova.
Odjel za gospodarstvo, komunalne i inspekcijske poslove
Služba za komunalne poslove i okoliš
Izvor: ( www.mostar.ba / Treci.ba )


