Muškarac sebi oduzeo život aktiviranjem eksplozivne naprave |

Muškarac izvršio samoubojstvo aktiviranjem eksplozivne naprave

Jutros (7.8.2024. godine) oko 06:15 sati Policijska stanica Zapad je dobila prijavu da se u naselju Mramor, gradu Tuzla, čula eksplozija.

Policijski službenici su odmah izašli na lice mjesta i utvrdili da je muškarac rođen 1947. godine aktivirao eksplozivnu napravu u svojoj kući, što je rezultiralo smrću istog.

Liječnik hitne medicinske pomoći Doma zdravlja Tuzla je potvrdio smrt navedene osobe na licu mjesta. Županijski tužitelj je obaviješten o incidentu, a daljnje mjere poduzimaju policijski službenici Odjeljenja kriminalističke policije Policijske uprave Tuzla.

– Oglas –

Izvor: ( hip.ba / Treci.ba )

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima