Generacija koja je završila srednju školu 1989. godine svečano je proslavila svoju 35. obljetnicu u ponedjeljak, 12. kolovoza.
Ovo je bila generacija srednje elektrotehničke škole u Ljubuškom koju je vodila razrednica Mara Skoko, profesorica matematike koja je uvijek s ponosom govorila o njima.
Ovaj razred (III4) proglašen je za najbolji u SŠC.

Ova crno-bijela fotografija nastala je nakon što su dobili jednodnevno putovanje kao nagradu za najbolji razred.

Nekada su bila djeca koja su upisivala srednju školu, a danas su odrasli ljudi s puno životnog iskustva i mudrosti.
Proslavu su započeli svečanom prozivkom u Gimnaziji, sjedeći 35 godina kasnije u školskim klupama i prisjećajući se starih događaja. Nakon toga, otišli su na groblje da odaju počast i pomole se za kolege koji više nisu živi.
Nakon toga, generacija je završila proslavu večerom na Čeveljuši uz dobar razgovor i hranu.
Ljportal
Objava FOTO: Generacija Elektrotehničara proslavila 35. obljetnicu mature pojavila se prvi puta na RADIO LJUBUŠKI.
Izvor: ( radioljubuski.ba / Treci.ba )


