Ekonomisti nadigrali studente FZS-a

Studentska malonogometna liga

U Arena Sport Centru odigrano je drugo kolo malonogometne lige studenata Sveučilišta u Mostaru. Ukupno je odigrano pet utakmica.

Utakmica u kojoj su se suočile momčadi Ekonomskoga fakulteta i Fakulteta zdravstvenih studija završila je rezultatom 9 : 4 (4 : 3). Obje ekipe su u utakmicu ušle vrlo odlučno pa su se pogotci nizali na obje strane terena. U drugome poluvremenu, studenti Ekonomskoga fakulteta preuzimaju vodstvo i zadržavaju ga do samoga kraja.

Utakmica je bila jako teška. Poveli smo s 2:0, nakon toga smo primili dva gola, ali do poluvremena smo ponovno poveli i na kraju je utakmica otišla u našu korist, izjavio je za treci.ba golman pobjedničke momčadi Marko Vukadin, koji se ujedno s jednim pogotkom upisao i u listu strijelaca.

Igrač FZS-a Benjamin Vladić rekao je kako njegova ekipa nije imala sreće i da je protivnicima jednostavno išlo bolje.