Zrinjski sa 3:0 svladao Čelik

mostar

Zrinjski je u Mostaru u susretu 15. kola nogometne Premijer lige BiH pobijedio Čelik rezultatom 3:0.

“Spremali smo se cijeli tjedan za ovu utakmicu jer je prošla utakmica ostavila gorak ukus gdje smo izgubili od Željezničara pa nam je ova pobjeda danas bila prijeko potrebna. Hvala Bogu i zaslužno smo ju dobili“, kazao je Slobodan Jakovljević te istaknuo kako je i ekipa Čelika odigrala sasvim dobru utakmicu.

U 8. minuti već je bilo 2:0 za Zrinjski, a strijelac je oba puta bio Bilbija koji je kompletirao svoj hattrick pogotkom u 61. minuti.

To je bio 12. prvenstveni gol za napadača Zrinjskog u ovoj sezoni čime se probio na vrh ljestvice strijelaca Premijer lige BiH. Do kraja utakmice Čelik je mogao smanjiti, ali je šut Maronea Mousse u 88. minuti završi na gredi.

Zrinjski je sada drugi na tablici i s tri nova boda ponovno se približio vodećem Sarajevu, koje ima dva boda više u odnosu na aktualne prvake. Sarajevo svoj susret 15. kola igra u nedjelju u Gabeli protiv Goška.