Bivši fudbaleri Dinama i Benfice potpisali za Posušje

HŠK Posušje danas je predstavio dva nova igrača, Marka Martinovića i Frana Čuljka.

Martinović je 23-godišnji krilni napadač koji je u svojoj karijeri u mladim kategorijama nosio dresove HŠK Zrinjski Mostar, SL Benfica i HNK Hajduk Split te kao senior nastupao u Sloveniji za NK Rudar Velenje i NK Domžale.

Čuljak je 20-godišnji veznjak koji je igrao za mlađe kategorije GNK Dinamo Zagreb i NK Lokomotiva Zagreb, te je kao senior igrao za NK Sesvete.

Objava Bivši igrači Dinama i Benfice potpisali za Posušje pojavila se prvi puta na Posušje.info.

Izvor: ( www.posusje.info / Treci.ba )

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima