Borislav Grbavac novi je šef stručnog stožera HŠK Posušje, potvrdio je hercegovački klub. Tridesetsedmogodišnji stručnjak na klupi plavo-bijelih nasljeđuje dosadašnjeg trenera, a službeno preuzima momčad nakon angažmana u HNK Tomislav.
Uprava kluba s velikim je zadovoljstvom potvrdila imenovanje novog stratega i njegova tima. Stručni stožer Grbavca činit će Tomislav Kovač, Ante Dario Stipić i Boris Baćak.
Borislavu Grbavcu i njegovom stručnom stožeru želimo mnogo sreće na klupi plavo-bijelih!, objavili su iz HŠK Posušje.
Grbavac se zapravo vraća u dobro poznato okruženje. Na Mokrom Docu je već proveo dvije godine radeći kao pomoćni trener.
Tijekom tog razdoblja asistirao je Branku Karačiću, Denisu Ćoriću, Marku Maksimoviću, Dušku Vraneševiću i Goranu Graniću.
Nakon odlaska iz Posušja u lipnju 2025. godine, preuzeo je prvu momčad HNK Tomislav u Prvoj ligi FBiH. Tamo je momčad vodio u 20 službenih utakmica, ostvarivši učinak od šest pobjeda, pet remija i devet poraza, prije nego što je krajem travnja ove godine napustio klub.
Rođeni Zeničanin s UEFA A licencom u trenerskoj karijeri ima i iskustvo vođenja akademije FK Sarajevo.
Objava Borislav Grbavac novi trener HŠK Posušje pojavila se prvi puta na Posušje.info.


