DAVID MILIČEVIĆ OSVOJIO ZLATNU MEDALJU U ALBANIJI

Na međunarodnom bodovnom taekwondo turniru Albanian open G1/E2 2024, posuški “poskoci” su predstavljali Posušje. Turnir je održan u Tirani od četvrtka 26.09. do nedjelje 28.9.2024. godine, a okupio je preko 1000 natjecatelja iz 42 države širom svijeta.



Prvog dana, Marta Grubišič i Anamarija Miličević, posuške kadetkinje, su se takmičile, ali su poražene u kvalifikacijskim borbama.

David Miličević, također iz Posušja, nastupio je drugog dana u kategoriji juniora do 63 kilograma i osvojio zlatnu medalju nakon 4 uvjerljive pobjede. David je savladao natjecatelje iz Grčke i Italije na putu do finala, što je bila njegova prva zlatna medalja na turniru ovog ranga. Trenutno trenira u Imotskom, a očekuju ga nastupi u Crnoj Gori, Srbiji, Bosni i Hercegovini te Hrvatskoj.

Uskoro će biti otvorene nove prostorije za Taekwondo klub “Poskok” iz Posušja, što će omogućiti bolje uvjete za trening sportaša. Klub će organizovati dane otvorenih vrata tokom mjeseca Listopada, a pozivaju sve zainteresirane da prisustvuju svečanom otvaranju i podrže klub.

Posuški i Imotski klub imaju odličnu suradnju kako bi omogućili svojim članovima najbolje uvjete za treninge i natjecanja. Natjecatelji su često u mogućnosti predstavljati jedan klub u drugom, a ova saradnja je od velike koristi za obje strane.

Objava DAVID MILIČEVIĆ ZLATNI U ALBANIJI pojavila se prvi puta na Posušje.info.

Izvor: ( www.posusje.info / Treci.ba )

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima