Dvanaestu godinu zaredom biciklisti iz Ljubuškog hodočaste Gospi Sinjskoj

Već dvanaestu godinu zaredom, pred svetkovinu Velike Gospe, Biciklistički klub Ljubuški organizira tradicionalno hodočašće biciklima Gospi Sinjskoj.

Na put su krenuli jutros u 8 sati, a ovogodišnje hodočašće okupilo je 11 biciklista. Uz članove BK Ljubuški, pridružio im se i jedan kolega iz BK Čapljina.

Želimo im sretan put i siguran dolazak Gospi Sinjskoj!

Radio Ljubuški

Objava Dvanaestu godinu zaredom biciklisti iz Ljubuškog hodočaste Gospi Sinjskoj pojavila se prvi puta na RADIO LJUBUŠKI.

radioljubuski.ba

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima