U nedjelju 26. svibnja, održano je finale 1. HRL U15 (Ž) u Poreču.
Finalna utakmica između ekipa Dalmatinke i Ivanića rezultirala je osvajanjem titule prvakinja za ekipu Dalmatinke, a ključnu ulogu u pobjedi imala je rukometašica Mia Putica.
Izvor: ( neum.online / Treci.ba )


