Prošlog vikenda Neum je bio domaćin 2. Memorijalnog turnira “Zlatan Obad” koji je organizirala Škola košarke Neum. Takmičili su se dečki rođeni 2011/12. godine.
Rezultati:
Grupa A
Šk Neum – Hkk Brotnjo Čitluk 33:20
Šk Neum – Kk Turbina Jablanica 42:22
Grupa B
Kk Dubrovnik – Kk Bošnjak Hadžići 59:16
KA Zrinjski Mostar – Kk Bošnjak Hadžići 31:16
Utakmica za 3. mjesto
KA Zrinjski Mostar – Hkk Brotnjo Čitluk 42:24
Finale
Šk Neum – Kk Dubrovnik 23:37
Konačni poredak:
1. Kk Dubrovnik
“Čestitamo ekipi iz košarkaškog kluba Dubrovnik na osvojenom prvom mjestu. Čestitke našim sjajnim dečacima koji su osvojili drugo mjesto. Borbenost, zalaganje i svakodnevno treniranje i trud su zaslužni za ovaj rezultat”, rekli su iz Škole košarke Neum.
“Zahvaljujemo se svim ekipama na dolasku, i nadam se kako se ponovno družimo u našem gradu pred početak ljeta kao i svake godine”, poručili su za kraj.
Objava FOTO: Završen 2. Memorijalni turnir “Zlatan Obad”, Školi košarke Neum drugo mjesto pojavila se prvi puta na Neum.online.
Izvor: ( neum.online / Treci.ba )


