FOTO: Škola košarke Neum osvojila drugo mjesto na 2. Memorijalnom turniru “Zlatan Obad”

Prošlog vikenda Neum je bio domaćin 2. Memorijalnog turnira “Zlatan Obad” koji je organizirala Škola košarke Neum. Takmičili su se dečki rođeni 2011/12. godine.

Rezultati:

Grupa A

Šk Neum – Hkk Brotnjo Čitluk 33:20

Hkk Brotnjo Čitluk – Kk Turbina Jablanica 35:27

Šk Neum – Kk Turbina Jablanica 42:22

Grupa B

Kk Dubrovnik – Kk Bošnjak Hadžići 59:16

KA Zrinjski Mostar – Kk Dubrovnik 17:23

KA Zrinjski Mostar – Kk Bošnjak Hadžići 31:16

Utakmica za 3. mjesto

KA Zrinjski Mostar – Hkk Brotnjo Čitluk 42:24

Finale

Šk Neum – Kk Dubrovnik 23:37

Konačni poredak:

1. Kk Dubrovnik

2. Šk Neum
3. KA Zrinjski Mostar
4. Hkk Brotnjo Čitluk
5. Kk Turbina Jablanica
6. Kk Bošnjak Hadžići

“Čestitamo ekipi iz košarkaškog kluba Dubrovnik na osvojenom prvom mjestu. Čestitke našim sjajnim dečacima koji su osvojili drugo mjesto. Borbenost, zalaganje i svakodnevno treniranje i trud su zaslužni za ovaj rezultat”, rekli su iz Škole košarke Neum.

“Zahvaljujemo se svim ekipama na dolasku, i nadam se kako se ponovno družimo u našem gradu pred početak ljeta kao i svake godine”, poručili su za kraj.

Objava FOTO: Završen 2. Memorijalni turnir “Zlatan Obad”, Školi košarke Neum drugo mjesto pojavila se prvi puta na Neum.online.

Izvor: ( neum.online / Treci.ba )

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima