Fudbaleri Međugorja prekinuli niz loših rezultata

Nogometaši Međugorja su sinoć na svom terenu ostvarili pobjedu nad Neumom rezultatom 4:1, čime su prekinuli niz loših rezultata. Prije utakmice 11. kola Druge lige FBiH – skupina Jug, Međugorje je doživjelo pet poraza, ali nakon sinoćnje pobjede imaju omjer od pet pobjeda i šest poraza.

Početak jučerašnje utakmice nije bio povoljan za Međugorje jer je Čamo postigao gol za Neum direktno iz kornera, ali domaća ekipa je uspjela dominirati i preokrenuti rezultat.

Poravnanje je donio Marino Sabljić, prednost Međugorju je donio Branimir Planinić, dok su pobjedu potvrdili Džan Fetahović i Petar Milićević.

Objava Nogometaši Međugorja prekinuli niz loših rezultata prvo se pojavila na Općina Čitluk.

Izvor: ( citluk.ba / Treci.ba )

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima