“Ako više ništa ne uradim u životu, sretan sam sa onim što sam do sada postigao”, nedavno je izjavio akademski kipar Ilija Skočibušić medijima. On je povjeren izgradnjom kapelice hrvatskih svetaca i blaženika u Svetoj Zemlji, odnosno Betlehemu.
Iz Betlehema nam je stigla lijepa vijest od našeg kipara Ilije Skočibušića – završena je ova veličanstvena kapelica!
– Emocije su prevelike, teško je trenutno podijeliti utiske – rekao je Ilija, a mi to razumijemo. Čestitamo njemu i svima koji su sudjelovali u ovom velikom ne samo umjetničkom projektu.
Pogledajte video i fotografije kapelice u prilogu.
Tomislavcity
Ilija Skočibušić je proslijedio Video/Foto
Objava Ilije Skočibušića iz Betlehema: Dovršena je kapelica hrvatskih svetaca i blaženika pojavila se prvi puta na Tomislav City.
Izvor: ( tomislavcity.com / Treci.ba )


