Opaaa, opet se vraćamo koncertima sjećanja. Ako si bio prošle godine, nije ti potrebno objašnjenje – sigurno ćeš doći opet. Ako prvi put čuješ za “Umro sam, al’ sam živ”, znaj da vrijedi posjetiti ovaj događaj. Čuti ćeš sjajne pjevače iz Ljubuškog, Čitluka, Stoca, Čapljine, Širokog Brijega i Metkovića. Ali to nije sve! Slušat ćeš pjesme preminulih domaćih i stranih glazbenih ikona, koji su ostavili nezaboravne hitove. U četvrtak svrati u Kulturni centar, nećeš zažaliti!
KLUB KULTURE „LIBUŠA“
1. KONCERT
„UMRO SAM, AL’ SAM ŽIV“
17. LISTOPAD 2024. U 19,30
KULTURNI CENTAR LJUBUŠKI
NASTUPAJU:
Zvonimir Jerković, Mladen Mandžo, Andrea Milićević, Dinko Dževlan, Silvije Mlinarević, Tigran Delić, Dominik Šiljeg, Monika Sušac, Bernard Lauc, Ana Maria Cernei, Marija Lovrić, Josip Herceg, Ena Nižić, Mislav Ramljak, Manuela Ševo, Klapa Bura i Zlata Petković.
VODITELJI: MARINA LOVRIĆ i IVAN NIŽIĆ
POKROVITELJI:
MINISTARSTVO OBRAZOVANJA, ZNANOSTI, KULTURE I ŠPORTA ŽZH
GRAD LJUBUŠKI
JP PARKOVI
MEDIJSKI POKROVITELJI: Radio Ljubuški, Ljubuški portal.
Ulaz besplatan. Ako želiš, možeš ostaviti prilog za stradale u poplavama i klizištima.
KK Libuša
Objava Ljubuški: I.Koncert za sjećanje u četvrtak 17.10. pojavila se prvi puta na RADIO LJUBUŠKI.
Izvor: ( radioljubuski.ba / Treci.ba )


