back to top

Marin Ćorluka više nije trener MNK Hercegovina

Marin Ćorluka više ne obavlja dužnost trenera MNK Hercegovina, kako je objavljeno na zvaničnoj Facebook stranici.

Želimo vas obavijestiti da smo donijeli tešku odluku o sporazumnom raskidu ugovora s našim trenerom Marinom Ćorlukom. Marin je s nama započeo ovaj projekt 2019. godine s velikom vizijom i predanošću. Iako prve sezone nismo ušli u Premijer ligu zbog pravila NSBiH, pod njegovim vođstvom smo se plasirali u Premijer ligu već sljedeće sezone.

Njegovo stručno vođenje dovelo je klub do treće uspješne sezone u Premijer ligi i u svakoj smo izborili doigravanje za prvaka BiH. Osvojili smo prvenstvo i Kup BiH u zadnjoj sezoni, te time izborili nastup u Ligi prvaka, što su povijesni uspjesi za našu ekipu i cijelu Hercegovinu.

Nakon sporazumnog raskida, Marin ostaje u klubu u novoj ulozi, zbog previše životnih obaveza trenutno nije u mogućnosti potpuno se posvetiti vođenju kluba. Zahvaljujemo se Marinu Ćorluki za sav trud i uspjehe koje je postigao s našim timom.

Marine, hvala na svemu i sretno u budućim izazovima. Nadamo se da ćeš i dalje biti uspješan u svojoj karijeri.

Uskoro ćemo objaviti novo ime koje će nas voditi u LIGU PRVAKA i OBRANU DVOSTRUKE TITULE, te novu upravu kluba, novog predsjednika i MNK Hercegovinu u novom ruhu, objavili su iz kluba.

MOJA HERCEGOVINA MOJ KLUB!

Članak “Marin Ćorluka više nije trener MNK Hercegovina” je prvi put objavljen na Grude Online.

Izvor: ( www.grude-online.info / Treci.ba )

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima