Mario Pezer položio prisegu i preuzeo dužnost  šefa Službe za unutarnji nadzor Grada Mostara

Mario Pezer danas je u Gradskoj vijećnici položio prisegu i time formalno preuzeo dužnost šefa Službe za unutarnji nadzor Grada Mostara.

Glavna savjetnica Grada Mostara Ines Sulić i načelnik Odjela za organizaciju, pravne poslove, opću upravu, civilnu zaštitu i vatrogastvo Slaviša Kovačević čestitali su šefu Službe za unutarnji nadzor na polaganju prisege, te zaželjeli puno uspjeha i obećali mu pružiti potporu u obnašanju odgovorne zadaće rukovodećeg državnog službenika.

www.mostar.ba

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima