back to top

Minimalan poraz Posušje u Banja Luci

Borac je u 28. kolu Wwin lige na Gradskom stadionu u Banjoj Luci pobijedio Posušje rezultatom 1:0, približavajući se osvajanju titule prvaka Bosne i Hercegovine. Početkom utakmice, Borac je kontrolirao loptu i Alen Jurilj je postigao gol u 29. minuti. Iako su gosti imali prilike za izjednačenje, domaćini su sačuvali prednost do kraja susreta.

Borac je nastavio dominirati i u drugom poluvremenu, tražeći još jedan gol za sigurnu pobjedu. Iako su imali šanse pred golom Posušja, Borac nije uspio povećati vodstvo. Konačni rezultat ostao je 1:0 za domaćina. U idućem kolu, Borac će gostovati kod Širokog Brijega, dok Posušje dočekuje Zrinjski.

Članak o minimalnom porazu Posušja u Banjoj Luci objavljen je prvi put na stranici Posušje.info.