Nakon četiri mjeseca pauze nastavljeno natjecanje

2. liga FbiH - Jug

Nakon četiri mjeseca pauze nastavljeno je natjecanje u 2. ligi FBiH – Jug. U derbiju 14. kola sastali su se Sloga i Tomislav.

Prvi gol na Babovcu postignut je u 30. minuti kada su Ljubušaci poveli golom Handžića. Gosti iz Tomislavgrada  u završnici prvog dijela poravnali su rezultat preko Marija Pavića.

U nastavku je Sloga došla do pobjede dvama golovima Mazrekua za konačni rezultat 3:1.

U ostalim utakmicama Posušje je na domaćem  terenu s 2:1 pobijedilo Stolac, Blagaj je s uvjerljivih 6:0 „masakrirao“ Šujicu, dok su Višići također bili uvjerljivi protiv Kupresa s 4:0. Kamešnica je s 2:1 savladala Klis. Sloga iz Uskoplja  bila je bolja od Brotnja s 1:0, dok su Grude uvjerljivo slavile protiv Iskre s 3:0.

Ljestvicu predvodi vodeća Sloga sa 38 bodova koja prvom pratitelju Posušju bježi 6 bodova. Na začelju su Stolačka Iskra sa 8 i Šujica sa samo 7 bodova.

U sljedećem kolu na programu je susjedski derbi između Gruda i Sloge Lj.

Autor: Milan Bebek

Uredništvo zadržava pravo cenzure u slučaju govora mržnje ili nepristojnog i neprikladnog govora.