U mjestu Gornji Orlovci na magistralnom putu Prijedor – Banja Luka sinoć se dogodila stravična prometna nesreća u kojoj je jedna osoba izgubila život.
Iz Policijske uprave Prijedor potvrđeno je da je u sudaru učestvovao Golf vožen od strane M.K. iz Prijedora, Golf vožen od strane F.Ć. iz Prijedora, i motociklista D.R. na motociklu Honda, koji je nažalost preminuo.
Nakon nesreće, saobraćaj na toj dionici bio je potpuno zaustavljen, prenosi Infoprijedor.
– Oglas –
Izvor: ( hip.ba / Treci.ba )


