Nova tragedija na putevima Bosne i Hercegovine: Fatalan ishod za motociklistu |



Nova nesreća na cestama u BiH: Poginuo motociklista

U mjestu Gornji Orlovci na magistralnom putu Prijedor – Banja Luka sinoć se dogodila stravična prometna nesreća u kojoj je jedna osoba izgubila život.

Iz Policijske uprave Prijedor potvrđeno je da je u sudaru učestvovao Golf vožen od strane M.K. iz Prijedora, Golf vožen od strane F.Ć. iz Prijedora, i motociklista D.R. na motociklu Honda, koji je nažalost preminuo.

Nakon nesreće, saobraćaj na toj dionici bio je potpuno zaustavljen, prenosi Infoprijedor.

– Oglas –


Izvor: ( hip.ba / Treci.ba )

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima