Obavještavamo vas da će se u ponedjeljak, 21. listopada 2024. godine održati akcija dobrovoljnog darivanja krvi u organizaciji Crvenog križa Čitluk, Odjela za transfuziologiju SKB Mostar i Srednje škole dr. fra Slavka Barbarića. Akcija će se održati u Srednjoj školi dr. fra Slavka Barbarića u vremenu od 10 do 12 sati.
Pozivamo sve zainteresovane da se odazovu akciji dobrovoljnog darivanja krvi. Nakon akcije, Crveni križ Čitluk će organizirati prigodno druženje za sve učesnike i zahvaljuje se svima koji su podržali prethodne akcije.
Ova objava je postavljena na web stranici Općine Čitluk.
Izvor: ( citluk.ba / Treci.ba )


