Kadetkinje Ženskog košarkaškog kluba Posušje će u subotu, 8. lipnja, odigrati polufinale za prvaka Bosne i Hercegovine u Trebinju.
Nakon što su kadetkinje Ženskog košarkaškog kluba Posušje postale prvakinje Lige mladih Herceg Bosne u svojoj kategoriji, sada im predstoji borba za državnu medalju.
U subotu, naše košarkašice će se suočiti sa ekipama Leotar iz Trebinja i Startz iz Zenice.
Juniorke Ženskog košarkaškog kluba Posušje su već izborile finale doigravanja za prvakinje Bosne i Hercegovine u juniorskoj kategoriji, nakon pobjede nad ekipom Jedinstvo iz Tuzle u nedjelju. Njih očekuje sigurna državna medalja, samo je pitanje kojeg će sjaja biti – zlatna, srebrena ili brončana. Ovog vikenda, šansu za finale imaju i kadetkinje ŽKK Posušje u Trebinju.
Objava Polufinalni turnir za prvakinje u subotu u Trebinju igraju kadetkinje ŽKK Posušje pojavila se prvi puta na Posušje.info.
Izvor: ( www.posusje.info / Treci.ba )