Načelnik Ante Begić i direktor KTM Brina Tomislav Marić potpisali su ugovor o izgradnji kanalizacijskog kolektora općine Posušje. Projekat obuhvata izgradnju kanalizacijskog kolektora na Zagrebačkoj cesti, sa vrijednošću radova od 239.238,06 KM.
Ovaj projekat ima za cilj unapređenje životnih uvjeta stanovnika Posušja i zaštitu prirodnih resursa. Realizacija projekta će se podržati sredstvima Fonda za zaštitu okoliša FBiH. Uz izgradnju kanalizacijskog sustava, planirano je postavljanje novih rasvjetnih stupova, izgradnja nogostupa i novi asfaltni sloj.
Objava Posušje: 240.000 KM za nastavak izgradnje kolektora pojavila se prvi puta na Posušje.info.
Izvor: ( www.posusje.info / Treci.ba )


