Posušje započelo sezonu pobjedom!

U prvom kolu Wwin nogometne lige Bosne i Hercegovine, nogometaši HŠK Posušje su kao domaćini u Tomislavgradu dočekali ekipu Igman Konjic te su slavili rezultatom 1:0, a jedini gol vrijedan 3 boda postigao je Bruno Jenjić u 62. minuti susreta.

U utakmici u kojoj nije bilo puno prilika za gol, Posušje je ipak bilo bolji tim te zasluženo upisalo pobjedu. Interesantna situacija desila se u 55. minuti kada je rezervni golman morao zamijeniti prvog golmana Igmana koji se povrijedio.

Posušje će u narednom kolu gostovati kod ekipe Sloboda u Tuzli.

Objava Posušje pobjedom otvorilo sezonu! pojavila se prvi put na Posušje.info.

Izvor: ( www.posusje.info / Treci.ba )

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima