Grupa maturanata iz Srednje škole Neum, zajedno sa svojom razrednicom prof. Svjetlanom Maksimović, krenula je na maturalno putovanje u Španjolsku.
Učenici su se pridružili kolegama iz Srednje škole Čapljina na putu prema odredištu, Lloret de Mara.
Tokom putovanja, posjetit će Veneciju, Veronu, Monako, Barcelonu… Želimo im sretan put!
Ova vijest o polasku neumskih srednjoškolaca na maturalno putovanje prvi put je objavljena na Neum.online.
Izvor: ( neum.online / Treci.ba )


