Srednjoškolci iz Neuma krenuli na maturalno putovanje

Grupa maturanata iz Srednje škole Neum, zajedno sa svojom razrednicom prof. Svjetlanom Maksimović, krenula je na maturalno putovanje u Španjolsku.

Učenici su se pridružili kolegama iz Srednje škole Čapljina na putu prema odredištu, Lloret de Mara.

Tokom putovanja, posjetit će Veneciju, Veronu, Monako, Barcelonu… Želimo im sretan put!

Ova vijest o polasku neumskih srednjoškolaca na maturalno putovanje prvi put je objavljena na Neum.online.

Izvor: ( neum.online / Treci.ba )

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima