Proslava titule prvaka 20. Malonogometne lige MZ grada Ljubuškog, koju je osvojila momčad Pregrađa, će se održati sutra (subota), 24. kolovoza 2024. godine na igralištu „Grebine“ s početkom u 19 sati.
Pregrađani su za ovu priliku pripremili veliku feštu sa bogatom trpezom i prigodnim zabavnim programom.
„Pozivamo sve mještane Pregrađa i njihove prijatelje da nam se pridruže u slavlju osvajanja titule prvaka 20. MNL MZ grada Ljubuškog“, poručili su organizatori.
Radio Ljubuški
Objava Pregrađani u subotu proslavljaju titulu prvaka 20. MNL MZ grada Ljubuškog pojavila se prvi puta na RADIO LJUBUŠKI.
Izvor: ( radioljubuski.ba / Treci.ba )


