Na Duvanjskom kraju jutros je temperatura zraka bila 3 stupnja Celzijusa, uz umjeren vjetar i vedro nebo, dok su sunčevi zraci već obasjali Duvanjsko polje.
Želimo vam ugodan dan obilježen Svjetskim danom planeta Zemlje. Neka nam bude blagoslovljen, vedar i sunčan, unatoč prohladnom vremenu karakterističnom za kraj travnja. Važno je čuvati naš planet od zagađenja i onečišćenja, jer je Zemlja naš jedini dom koji trebamo čuvati za buduće generacije.
Danas se provode akcije čišćenja okoliša, a važno je da svatko doprinese očuvanju prirode, vodeći računa o čistoći okoline ne samo danas, već svakodnevno. Svi zajedno možemo učiniti svoj dio kako bismo prirodu očuvali čistom i zdravom.
Neka ljubav, mir, čista savjest i empatija budu vodilje u širenju radosti i dobre energije oko nas, čineći naše ulice, gradove, sela i prirodu čišćim i boljim mjestima za sve. Hvala Bogu na ovom novom danu i neka osmijeh ne silazi s naših usana dok širimo ljepotu oko sebe.
www.tomislavnews.com
Izvor: ( www.tomislavnews.com / Treci.ba )