back to top

Uspješan početak sezone na otvorenome za članove Atletskog kluba Brotnjo

Proteklog vikenda članovi Atletskog kuba Brotnjo nastupili su na dva natjecanja. Prvo je u subotu, 27.04. u Splitu održan tradicionalni međunarodni Uskršnji atletski miting, na kojem su članovi AK Brotnjo osvojili 7 medalja. Na mitingu u Splitu najuspješniji su bili brat i sestra Luka i Anna Ćurković koji su osvojili prva mjesta u skoku u dalj u kategoriji seniora.

Druga mjesta osvojili su:
Filip Kozina – troskok, seniori;
Petra Pervan – skok u dalj, seniorke;
Marija Barać – troskok, seniorke;
Josip Pavlović – skok u vis, kadeti.

Treće mjesto na Uskršnjem atletskom mitingu u utrci na 800 metara za seniorke osvojila je Nika Kordić.

U nedjelju, 28.04. mlađi članovi Atletskog kluba Brotnjo nastupili su na Državnom prvenstvu BiH za pionire i pionirke koje se održalo u Tuzli uz domaćinstvo Atletskog kluba Sloboda-Tehnigrad.

Najuspješnija je bila Josipa Marić koja je osvojila 3. mjesto i novu državnu medalju u disciplini Vortex, navedeno je u priopćenju AK Brotnjo u kojem je također istaknuto kako su članovi AK Brotnjo proteklog vikenda uspješno otvorili sezonu na otvorenome, ali i da su na Državnom prvenstvu osvojili tri četvrta mjesta te da je nedostajalo samo malo sportske sreće za još uspješniji početak sezone na otvorenome.

The post Uspješan početak sezone na otvorenome za članove Atletskog kluba Brotnjo appeared first on Općina Čitluk.

Izvor: ( citluk.ba / Treci.ba )