Uz glamur, osmijehe i pokoju suzu radosnicu, večeras je u Grudama svečano ispraćena 58. generacija maturanata Srednje škole A. B. Šimića.
Hotel Otok zasjao je u punom sjaju, a maturanti, njih ukupno 166, stigli su na svoj veliki dan u svečanim izdanjima koja su odisala stilom, elegancijom i mladenačkim ponosom. Dečki u odijelima i djevojke u raskošnim haljinama već su prvim koracima na ulazu dali do znanja da je ovo je njihova večer!
Maturante će večeras zabavljati popularni bend Stari Zvonik i DJ Mate Biloš, pa nema sumnje da ih čeka noć puna pjesme, plesa i smijeha. Za dekoracije je bio zadužen cvjetni studio Flores, a večer je ovjekovječena objektivima ekipe iz Foto Vision Art Studija.
Ova generacija dolazi iz raznih obrazovnih smjerova, od gimnazijalaca i ekonomista, preko farmaceuta, građevinara i geodeta, pa sve do kuhara, konobara i medicinskih tehničara. Zajedno su prošli kroz sve izazove srednjoškolskog obrazovanja, stvorili prijateljstva, uspomene i priče koje će nositi cijeli život.
Portal Grude Online svim maturantima želi nezaboravnu večer, mnogo uspjeha u daljnjem školovanju i karijeri te sreću u svakom novom poglavlju života koje je pred njima!
Uživajte, dragi maturanti – večeras je vaša noć!
























































Post Večer za pamćenje: Grudski maturanti zablistali u punom sjaju (FOTO/VIDEO) je prvi puta viđen na Grude Online.


