Više od 110 Opela prošlo kroz Posušje

Ovogodišnji šesti Opel oldschool Hercegovina okupio je više od 110 automobila marke OPEL iz različitih dijelova Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Srbije, Crne Gore, Njemačke, Austrije… Susret je započeo u Širokom Brijegu sa Uzarića iz restorana “Luka” te su vozili kroz Hercegovinu do centra Posušja u glavnu ulicu oko 15:30 sati gdje su kratko zadržali, prije nego što su krenuli ka završnoj lokaciji, Ilijinom Brdu, gdje je počelo druženje brojnih gostiju i domaćina. U Posušju su se zadržali u Ulici kralja Tomislava oko sat vremena, privlačeći pažnju prolaznika.

“Trudimo se da sve bude uredu i korektno. Ljudi su došli iz svih krajeva… Presretni smo odazivom. Imamo izuzetno zanimljive automobile, kultne automobile iz svih perioda i puno toga za vidjeti. Tu su različiti modeli, sve od 1936. godišta do devedesetih godina”, rekao je Dragan Lovrić, predsjednik kluba “Opel Oldschool Hercegovina”. Naglasio je da je nekoliko vlasnika rijetkih Opela stiglo ove godine na susret, što ih posebno veseli jer su sigurno obogatili okupljanje sa svojim Opelima koji rijetko viđamo.

Manta, Opel GT, Olimpia, Ascona, Kadeti su samo neki od Opela koji su bili predstavljeni.

Različiti ljudi imaju različite razloge zašto vole Opel automobile: neki su naučili voziti na takvom autu, neki su ga naslijedili od roditelja… Ono što je zajedničko svima koji su došli u Posušje jeste ljubav prema okupljanju ljudi sa kojima je već razvijeno neraskidivo prijateljstvo.

Lijepi, održavani, sređeni Opeli nekako podsjećaju na davna vremena, prenosi Radio Posušje.

















Objava Preko 110 Opela prodefiliralo Posušjem pojavila se prvi puta na Posušje.info.

Izvor: ( www.posusje.info / Treci.ba )

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima