Vlak u Blažuju usmrtio migranta

U sarajevskom naselju Blažuj dogodila se tragedija u kojoj je jedan migrant izgubio život.

Do smrtnog slučaja došlo je nakon sudara sa vlakom.

Nesreća se dogodila blizu Petrol pumpe oko 8 sati.

Iz Operativnog centra MUP-a KS su potvrdili da je došlo do nesreće i da je ekipa na terenu. Trenutno se vrši očevid.

– Oglas –

Izvor: ( hip.ba / Treci.ba )

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima