Zlatnu rukometašicu Izviđača Katarinu Kraljević primili su gradonačelnik Ljubuškog Vedran Markotić i predsjednik Gradskog vijeća Tihomir Kvesić.
Katarina je proglašena najboljom mladom sportašicom grada Ljubuškog, a nedavno je s hrvatskom kadetskom reprezentacijom osvojila zlatno odličje na Mediteranskim igrama. Također je proglašena najboljom desnom vanjskom te je uvrštena u idealnu postavu prvenstva.




Radio Ljubuški
Objava Zlatnu rukometašicu Izviđača Katarinu Kraljević primili gradonačelnik Ljubuškog Vedran Markotić i predsjednik Gradskog vijeća Tihomir Kvesić pojavila se prvi puta na RADIO LJUBUŠKI.


