Novi poraz Košarkaškog kluba Student u Mostaru

Prvenstvo BiH

Košarkaški klub „Student” izgubio je na domaćem terenu  od sarajevske  ekipe „Bosna Royal“ koja je pobjedu slavila rezultatom 100:97.

Ovom utakmicom ekipa Studenta upisala je drugi ovosezonski poraz u susretu trećeg kola košarkaškog prvenstva BiH, iako je na samom početku bila u vodstvu s rezultatom 13:3. Igrači Bosne Royal preuzeli su vodstvo i prvu četvrtinu završili rezultatom 23:21.

U drugoj četvrtini protivnici su prednost povećali na 53:42, čime je završeno prvo poluvrijeme susreta, dok se ekipa Studenta u trećoj četvrtini uvjerljivom igrom vratila u formu, te su zaostatak smanjili za devet bodova.  U zadnjoj četvrtini susreta, ekipa Bosne Royal u zadnji je trenutak izvukla bodove, te tako slavila nad domaćinom.

Najbolji igrači u redovima Studenta  bili su Desmond Washington s 24 i Dejan Ćup s 21, dok se u protivničkoj ekipi  istaknuo Michael Anthony Mallory sa svoja 33 koša.